Мерабель

Мерабель

Вітрина

Дитяче двоярусне ліжко з кутовою шафою і сходами-комодом АЛ16-2 Merabel
Хіт продажу
21 700 ₴Дитяче двоярусне ліжко з кутовою шафою і сходами-комодом АЛ16-2 MerabelКод: АЛ16-2Під замовлення
Дитяче ліжко-горище з робочою зоною і кутовою шафою К10-4 Merabel
Хіт продажу
14 100 ₴Дитяче ліжко-горище з робочою зоною і кутовою шафою К10-4 MerabelКод: К10-4Під замовлення
Ліжко дитяче двоярусне зі сходами-комодом і полицями АЛ20-2 Merabel
Хіт продажу
15 400 ₴Ліжко дитяче двоярусне зі сходами-комодом і полицями АЛ20-2 MerabelКод: АЛ20-2Під замовлення
Дитяче двоярусне ліжко з кутовою шафою та сходами-комодом АЛ16-3 Merabel
Новинка
20 100 ₴Дитяче двоярусне ліжко з кутовою шафою та сходами-комодом АЛ16-3 MerabelКод: АЛ16-3Під замовлення
Дитяче ліжко-горище з робочою зоною і кутовою шафою К10-5 Merabel
Хіт продажу
13 900 ₴Дитяче ліжко-горище з робочою зоною і кутовою шафою К10-5 MerabelКод: К10-5Під замовлення
Дитяче ліжко-горище з робочою зоною, шафою і сходами-комодом КЛ7-2 Merabel
Хіт продажу
14 660 ₴Дитяче ліжко-горище з робочою зоною, шафою і сходами-комодом КЛ7-2 MerabelКод: КЛ7-2Під замовлення

Про компанію

Кожен з нас колись був дитиною, повною мріянь, захоплень, віри в чудеса. Ми були відкриті усьому новому, вбирали, як губка, будь-які знання, отримували різні уміння. Ми росли, розвивалися, вчилися, дружили, любили, затівали всякі витівки, проводили експерименти. А головне - мріяли! Ми мріяли не так, як мріють дорослі. По-справжньому! Щиро! Усією душею! Це могла бути якась звичайнісінька дрібниця з точки зору наших батьків, але вона зробила б нас щасливіше в мільйон разів! Згадали? Тепер так само ростуть і мріють наші діти, радіють дрібницям, люблять батьків, друзів. Вони вчаться у нас, у дорослих. Ми приклад для них. І скільки б ми не говорили їм робити так або так, або так можна, а так не можна, наші діти завжди перейматимуть нашу поведінку і вчитимуться на прикладі наших вчинків. Тому стати зразком для дитини - наше основне завдання, тільки так ми можемо допомогти нашим дітям стати хорошими людьми і уміти правильно відноситися до оточення, до того, що відбувається навкруги. 

Але є ще дещо не менш важливе! Згадайте, як кожен з нас, будучи малюком, мріяв мати свій кут у будинку. На жаль, мало хто з наших дитячих друзів міг похвалитися власною кімнатою у будинку. У кращому разі це були ліжко і письмовий стіл в якійсь загальній сімейній кімнаті. Ми, укладаючись спати, закривали очі і уявляли, як виглядатиме наша власна кімната, що і де в ній стоятиме. Ось тут будуть полиці для книг, а тут поличка для фотографій, а тут я повішу постер улюбленого виконавця.

Тепер у нас можливостей трохи більше, аніж колись у наших батьків. Навіть якщо у нас немає можливості виділити дитині цілу кімнату в квартирі, то зараз існує великий вибір дитячих меблів, здатних створити для дитини особистий куточок, в якому кожен малюк потребує не менше, ніж дорослі, можливо, навіть більше. Ліжка-горища, двох'ярусні ліжка для сімей з двома дітьми або ж цілі комплекси для багатодітних родин. Функціональні меблі перетворять життя дитини на місце для повноцінного розвитку. Тут є простір для фантазій. Тут можна грати, займатися улюбленими справами, а головне - все під рукою. Різні скриньки, шафки, полички, тумбочки. У них дитина зберігатиме усі свої найцінніші, найнеобхідніші речі. Такі меблі економлять значний простір в кімнаті, де малюк проводить надто багато часу, який так необхідно для ігор наших непосидьків. Танцювати, бігати, стрибати, крутитися, будувати міста, розкладати залізницю, пазли - все, що люблять наші улюблені чада. Тому при виборі меблів для дитячої треба обов'язково враховувати компактність, місткість і зручність меблів.

Своє місце у будинку допомагає дитині розвинути в собі дисциплінованість, вчитися складати усі речі по місцях, розставляти іграшки, розкладати книжки і інші дрібниці.

Підійдіть до цього вибору дуже відповідально. Оскільки наші діти гідні всього найкращого, а наше завдання - допомогти їм рости і розвиватися, компанія "Мерабель" з усією серйозністю і любов'ю до дітей робить максимально якісні і комфортні меблі. Ми робимо їх з усією душею, тому що діти - єдина цінність в житті!

Товар на сайт постійно додається! Якщо Ви не знайшли того, що Вам треба, то ми просто не встигли це додати. Дзвоніть, ми будемо раді Вам допомогти! Виготовлення дитячих меблів під замовлення. Ми виготовляємо дитячі меблі з якісних матеріалів і комплектуючих, як за нашими, так і за Вашими проектами. Звертаючись до нас, Ви отримуєте якісне обслуговування і не менш якісні меблі в найкоротші терміни і за розумні гроші. Великий вибір кольорів ЛДСП. За бажанням ліжка комплектуються матрацами. У нас Ви можете підібрати те, що підходить саме Вам. Запрошуємо до співпраці. Доставка у будь-яке місто України.

Статті

03.04.2019
Покупка ортопедического матраса - это всего лишь малая малость на пути к здоровому образу жизни. Как вы уже догадались, Вашему новому ортопедическому матрасу нужна правильная эксплуатация, а собл...
03.04.2019
Условия предоставления гарантии на ортопедические матрасы ЕММ